Zebra Perde Modelleri ile Yeni Nesil Dekoratif Konseptler

Perde modelleri arasında günümüzde oldukça popüler bir seçenek olan zebra perdeler hem dekoratif görsellikleri hem de işlevsel kullanımları ile kullanıcıların en çok tercih ettiği seçenekler arasında yer almaktadır. Her ortama uyum sağlayan tasarımlara sahip olan zebra perde modelleri, hem uygun maliyetli fiyatları hem de geniş ürün çeşitler olarak değerlendirilmektedir. Evlerin oturma odalarında, yatak odalarında ya da balkon pencerelerinde tercih edilen zebra perdeler, iş yeri ve ofis gibi ortamlarda da sık sık kullanılmaktadır.

Tasarımsal olarak geometrik şeritlerin ve çizgilerin dinamizmini kullanan zebra perdeler, ayarlanabilir yükseltileri ile oldukça kolay bir kullanım sağlamaktadır. Mekanizması sayesinde yükseltileri istenilen aralıklarda ayarlanabilen bu modeller, geleneksel perde modellerine göre oldukça işlevsel ürünler olarak değerlendirilmektedir. Farklı iç mekan tasarımlarıyla da uyumlu seçenekler sunan zebra perde modelleri; ortamlarda modern, şık ve renkli bir ambiyans oluşturmak isteyenler için idealdir.

zebraperde.jpg
zebraperde.jpg
Zebra Perdelerde Dekoratif Model Seçenekleri

Son yıllarda tüketiciler tarafından da oldukça yoğun ilgi gören zebra perdeler, model çeşitliliği açısından da geniş bir yelpazeye sahiptir. Tercih edilecek olan ortamın dekoratif konseptine göre farklı model opsiyonları sunan zebra perde modelleri arasında özellikle ahşap desenlere sahip olan ve pastel renk tonlarının ağır bastığı seçenekler, kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görür. Tüm bunların yanı sıra çiçek, geometrik şekilli desenler içeren zebra perdeler de kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görür.

 

 

Zebra Perdeler ile İç Dekorasyon

  Geleneksel perde modellerinin aksine yeni dekorasyon trendleri arasında yer alan zebra perdeler, ortama göre özelleştirilebilir dekorasyon imkanı veren dekoratif ürünlerdir. Bu noktada tercih edilecek olan zebra perde modelini de merkeze alıp birbirinden yaratıcı ve estetik dekorasyon konseptleri belirlemek mümkündür. Özellikle ahşap tutkunları için ahşap desenli zebra desenli perdeler, yaşam alanlarına doğal bir ambiyans katmak için idealdir. Bunun haricinde daha renkli ve canlı bir dekorasyon konseptine öncelik verenler için temalı görsel seçenekler içeren zebra perde opsiyonları da öne çıkmaktadır.

zebraperde.jpg
zebraperde.jpg
Zebra Perdeler Nerelerde Kullanılabilir?

  Zebra perdeler oturma ve yatak odalarında, balkonlarda, iş yerlerinde ve geleneksel perdelerin kullanılabildiği her alanda rahatlıkla kullanılabilirler. Ortama yeterli seviyede ışığın girmesine olanak veren bir tasarım sahip olduğundan zebra perde modelleri, gün ışığı alan cephelerde de kullanılabilmektedirler. En önemli kullanım avantajı olan ayarlanabilirlikleri sayesinde her ortamda kullanıcıya avantaj sağlayabilmektedir.