top of page

Tiny Houselarda Perde Sistemlerinin Kullanımı

Son yıllarda içinde bulunduğumuz pandeminin de etkisiyle birlikte Dünyada ve ülkemizde de trend haline gelen Tiny Houselar ergonomik oluşları ve istenilen her yere taşınılabilmesiyle gündemimizde.

Tiny Houselar 2008 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde yaşanan ekonomik kriz döneminde insanların alternatif yaşam konutları arayışıyla sektör haline geldi ve tüm dünyaya yayıldı.


Her zevke uygun şekilde tasarımları olan Tiny Houseları kolaylıkla satın alabilir, kendinize ait imarlı yada imarsız arsa da veya bahçenizde yaşayabiliyorsunuz.

Tiny Houselar römorkların üzerlerine kurulduğu için bazı ödemelerden de muaf durumda olunuyor. Bu da Tiny Houselara olan ilginin bir başka nedeni de olabilmektedir. Düşük bütçeyle doğayla iç içe yaşama fırsatı elde ediyorsunuz.Deprem açısından düşünüldüğünde güven veren Tiny Houselar ülkemizde de önümüzdeki yıllarda daha da popülerleşeceğini bekliyoruz.


Tiny Houseların yaygınlaşmasıyla birlikte Pencerelerinde kullanılmak üzere Perde Sistemlerdeki tercih edilmektedir.

Tercih edilen Perde Sistemleri;

Ary Dekorasyon olarak Tiny House üreticilerine ve Tiny House kullanıcılarına istedikleri ölçülerde istedikleri Perde Sistemini temin etmekteyiz.
143 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page