top of page

Hakkımızda

Yıllardır perde hizmeti alanında hizmet veren ailemizden edindiğimiz tecrübe, bilgi ve birikim ile Ary Dekorasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak sektör içerisindeki hizmetlerimize devam etmekteyiz. 2022 yılı içerisinde Burak Şen tarafından şirketleştirilen firmamız, dekorasyon alanında kaliteden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir.

Firmamız, ev ve ofis dekorasyonunda büyük önem taşıyan mekanizmalı perde sistemlerinde üretim yapmaktadır. Ayrıca sektör içerisindeki önemli markaların satış görevini de üstlenmektedir.

Firmamız, yenilik ve gelişime açık yöneticiler ile tecrübeli personele sahiptir. Bu bağlamda sektör içerisindeki tecrübemiz yenilikçi prensiplerimizle birleşerek, müşterilerimize daha kaliteli ve güvenli hizmeti sunmamızı sağladı.

Neden Ary Dekorasyon?

arydekorasyon logosu

Firmamız, uzun yıllardır sektör içerisinde faaliyet göstermektedir. Bu bağlamda elde etmiş olduğumuz referanslarımız ve kaliteli hizmet verişimiz, sektör içerisindeki saygınlığımızı da arttırdı.

Referanslarımızı mutlu müşterilerimize borçluyuz. Nitekim sektör içerisinde bulunduğumuz süre zarfı içerisinde kaliteli hizmeti yenilikçi politikamız ile birleştirdik. Bu sayede gerek kurulum aşamasında gerekse ölçü aşamasında müşterilerimizin en iyi şekilde faydalanabilmesi için kendimizi geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Firmamız sadece satış konusunda destek vermiyor, satış sonrasında da mutluluğun devamlılığının sağlanabilmesi için destek sağlıyor.

Birçok perde dekorasyon hizmeti bulunmaktadır. Fakat en önemlisi tüketicinin aldığı dekorasyon hizmetinden memnun olmasıdır. Firmamız bir yerin dizayn edilmesinin önemini biliyor ve dizayn aşamasında müşterilerimizin de fikirleri çerçevesinde işlem sağlıyoruz. Gerek tasarım gerek ölçülendirme gerekse seçim aşamasında tecrübeli personellerimiz ile müşterilerimize hizmet noktasında destek sağlıyoruz.

Firmamızın hedefi, müşterilerimizin zevkini profesyonel hizmetimiz ile birleştirerek, vakitlerini geçirdikleri alanlarda küçük dokunuşlarla büyük değişimler gerçekleştirmek.

Hizmet Alanlarımız

Firmamız, mekanizmalı perde sistemlerinde; stor perde, zebra perde, kumaş ile PVC dikey perde, pliseli perde, truwood perde, ahşap jaluzi ve alüminyum jaluzi alanlarında hizmet vermektedir.

Her Koşulda Yanınızdayız

Firmamız, müşterilerine bahçe sistemleri gibi birçok alanda da hizmet sunmaktadır. Günümüzde yaşam alanı olarak sayılabilecek her alanda perde bulunmaktadır. Bu sayede de oldukça fazla perde modeli çıkartılmıştır. Her perdenin her yere uymayacağı gibi, her perde modeli de yüzlerde gülümseme uyandırmaz. Firmamız, değerli müşterileri için gerek fikir verme noktasında gerekse perdenin kurulum aşamasında destek sağlıyor.

bottom of page